Zurich Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Zorunlu Trafik Sigortası ve Zurich Sigorta

zurich-sigorta-trafik-sigortasiZurich Sigorta dünya çapında farklı farklı bölgelerde faaliyette bulunan küresel bir sigorta şirketidir. Ülkemizde de sigortacılıkçalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluş tarihi ise çok eskilere 1872 li yıllara kadar dayanır. Şirketin merkezi İsviçre’nin Zürih şehridir. Adını da buradan almaktadır. Zurich Sigorta dünya çapında 2010 yılı itibari ile bünyesinde 60 bin çalışanı barındırmaktadır. Bu 60 bin çalışan ise 170 den fazla faaliyette bulunan insan gücünün toplamından oluşmaktadır. Zurich Sigorta zorunlu trafik sigortasıhizmetlerinde, ülkemizde kendisine bir pazar payı edinmiş, sigorta şirketlerinden bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Kuruluşu itibari ile sürekli büyümeye ve farklı ülkelere yayılmayı hedeflemiş, bu ülkelerde ise sigortacılık faaliyetlerinde büyüme adına çalışmalar yapmıştır.

Zurich Sigorta ilk olarak hayat sigortası alanında çalışmalarına başlayarak yol almıştır. 1912 yılına gelindiğinde ABD üzerinde faaliyet  göstermeye başlayan ilk Avrupalı sigorta şirketi unvanını elde etmiştir. Sonrasında ise zamanla tüm dünyaya yayılarak, ürün yelpazesini geliştirme çalışmalarında bulunmuştur. Zurich Sigorta zorunlu trafik sigortası alanında Türkiye üzerinde önemli bir yere sahiptir. Türkiye pazarında zorunlu trafik sigortası pazarından pay almak isteyen sigorta şirketleri kesinlikle, fiyat rekabetinde kendine en kötü ortalarda biz pozisyon edinmelidir. Eğer fiyat rekabetinde bulunmayacak ise o sigorta şirketinin geleceği pek parlak olmamaktadır. Zurich sigorta trafik sigortası fiyatları diğer şirketlerin zaman zaman altına düşmektedir.

Yıllar geçtikçe dünyadaki yaygınlığı ve bilinilirliği artan bir şirket olan Zurich Sigorta müşteri memnuniyeti konusunda da önemli çalışmalar yapmaktadır. Zurich Sigorta zorunlu trafik sigortası müşterilerinin yanı sıra, diğer bütün müşterileri için 444 0 666 numaralı, Konuşa Konuşa Sigortacılık hizmetini devreye almıştır. Bu çağrı merkezi ile gerekli sigortacılık bilgileri verilmek ve müşteri adayları yönlendirilmektedir. Ek olarak ise kasko, zorunlu trafik sigortası gibi teminatları karşılamak zorunda olan müşterilere nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda danışmanlık yapılmaktadır.

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir