Yapı Kredi Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Yapı Kredi Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

yapi-kredi-sigorta-trafik-sigortasiYapı Kredi Sigorta Koç Grubu ve UniCredit şirketlerinin sahipliğinde hizmet vermektedir. Yapı Kredi zorunlu trafik sigortasıhizmetinin yanı sıra bir çok alanda da sigortacılık işlemlerine aracılık etmektedir. Bunlardan bazıları; kaza, yangın, nakliyat, sağlık sigortalarıdır. Bağlı bulunduğu güçlü grubun desteği ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan Yapı Kredi zorunlu trafik sigortası fiyatlarını verirken, ekonomik olma anlayışını benimsemiştir. İlk kuruluş yılı 1943 olan şirketin ilk ismi ise Halk Sigorta idi. Daha sonrasında 2000 yılında ismi, şu anki halini almıştır. 2005 yılı itibari ile Koç Grubu bütün Yapı Kredi grubunu satın alıp ortak olunca, Yapı Kredi Sigorta da bu doğrultuda Koç Grubu şirketi olmuş oldu. Bu şirketin ise yaklaşık %34 ü halka açık durumdadır.

Yapı Kredi Sigorta gerek bağlı bulunduğu Koç Grubundan dolayı, gerekse Yapı Kredi markasının isminden ve hizmet anlayışından dolayı, Türkiye’nin lider sigorta şirketlerinden bir tanesidir ve bu liderliği sürdürmektedir. Yapı Kredi zorunlu trafik sigortası hizmetlerinde de lokomotif görevini üstlenmekte ve her sene yüz binlerce poliçe kesmektedir. Türkiye genelinde yaklaşık 50-60 arasında bütün sektörlerde faaliyet gösteren şirketler arasında %7 ye yakın bir pazar payı ile önemli bir paya sahiptir. Bu oran 2010 yılına ait bir çalışmanın sonucu sizinle paylaşılmaktadır. Yapı Kredi zorunlu trafik sigortası fiyatlarıhakkında daha net bilgi sahibi olmak istiyor iseniz, sitenin sol tarafında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Danışmanlar sizin aracınız için en uygun olan 3 sigorta teklifini paylaşacaklardır.

Yapı Kredi sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatlarını
 diğer sigorta şirketleri ile rekabet edecek şekilde verebilmektedir.  Belirli bir portföyü olan ve bunu muhafaza etmek isteyen şirket, var olan müşterileri için de ekonomik fiyatlandırmalar yapma gayreti içerisindedir. Trafik sigortası fiyatı alacak kişilerin Yapı Kredi Sigortadan da fiyat alması iyi bir seçenek olabilir. Ancak her araç ve model için başka şirketlerin de iyi fiyat verebileceklerini unutmamamız gerekir.

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir