Sompo Japan Trafik Sigortası Fiyatları

Sompo Japan Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

sompo-trafik-sigortasiSompo Japan Sigorta şirketinin tarihçesine baktığımız zaman 2002 tarihinde kurulduğunu görmekteyiz. Şirketin ilk faaliyet ismi Finans Sigorta idi. 2006 yılı içerisinde gerçekleşen Finansbank satış işlemi ile bağlı bulunan diğer şirketlerin de satışı gerçekleşmiş oldu. Alan grubun ismi ise NGB Group’tu. 2007 yılında ise şirketin ismi Fiba Sigorta A.Ş olarak değişmiş oldu. 2010 yılına gelindiğinde ise Fiba Holding ve Japonya’nın en eski ve öncü sigorta şirketlerinden bir tanesi olan Sonpo Japon Sigorta şirketi arasında yapılan görüşmeler neticesinde şirket hisselerinin Sompo Japon şirketine satılması uygun görülmüştür. Sompo Japan zorunlu trafik sigortası hizmetini de bu tarihten sonra ülkemizde vermeye başlamıştır.

Gerçekleştirilen satış işleminin ardından şirketin ismi Sompo Japan Sigorta A.Ş olmuştur. Bu işlemin ardından dünyadaki sigorta sektörünün en gelişmiş 4. ülkesi olan Japonya’nın en büyük şirketlerinden bir tanesi ülkemize gelmiş oldu. Merkezin de desteğini alan şirket ülkemizde faaliyetlerini büyütme noktasına odaklanmış durumdadır. Zorunlu trafik sigortası Sompo Japan Sigorta şirketinin verdiği hizmetler arasında yerini almıştır. Zorunlu trafik sigortası fiyat teklifini Sompo Japan sigortadan almak isteyen araç sahiplerinin ilgili forma bilgilerini yazarak bizlere iletmesi gerekmektedir. Bilgiler bize ulaşır ulaşmaz sizin için en uygun fiyat teklifini verecek olan en az 3 firmayı sizinle paylaşacağız. Bu bağlamda araç sahiplerine ücretsiz danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

Sompo Japon Sigorta şirketinin zorunlu trafik sigortası hizmeti verirken ülkemize getirdiği önemli bir yenilik bulunmaktadır. Kendi internet sitelerindeki verdikleri bilgi doğrultusunda, araç sahiplerinin ihtiyaçları düşünülerek, bir takım eksta teminatlar ile bu kapsamı genişlettiklerini ve tam araç sahiplerine göre bir ürün geliştirdiklerini söylemektedirler. Zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi Sompo Japon Sigortanın iddialı olduğu alanlardan bir tanesidir. Uygun fiyat verme ve bunu destekleme politikası ile ülkemizde çalışmalarına devam etmektedir.

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir