Mapfre Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Mapfre Zorunlu Trafik Sigortası

indirMapfre Sigorta Mapfre International SA Holdinge bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Mapfre Sigorta zorunlu trafik sigorta hizmetlerinde Türk müşterileri tarafından oldukça tutulan ve memnun olunan bir sigorta şirketidir. 1948 yolunda bir T. İş Bankası iştiraki ve bir takım girişimci kişiler tarafından kurulmuş olan T. Genel Sigorta, Çukurova Holding bünyesine 1975 yılında transfer olmuştur. 2007 yılına gelindiğinde ise Güney Amerika ve İspanyanın en büyük sigorta şirketi olan Mapfre tarafından %80 oranında satın alınmıştır. 2009 yılında ise tamamen Mapfre Sigorta A.Ş olarak çalışmalarını sürdürmekte ve zorunlu trafik sigortası poliçe hizmeti vermektedir. Mapfre zorunlu trafik sigortası konusunda diğer sigorta türlerinden bir adım daha ileride hizmet vermektedir.

2010 yılı itibari ile Mapfre Sigortanın hisse oranı %99 oranına çıkmıştır. Artık tamami ile yabancı sermayeli bir şirkettir diyebiliriz. Geçmiş tecrübelerini Mapfre zorunlu trafik sigortası hizmetlerine de uyarlayarak, ülkemizde hizmetin ve kalitenin çeşitlenmesine öncülük etmektedir. Fiyat anlamında Mapfre zorunlu trafik sigortası diğer sigorta şirketleri ile rahatlıkla rekabet etmekte ve yeri geldiğinde onlardan bile daha uygun fiyat sunabilmektedir. Mapfre vermiş olduğu hizmetin yaygınlaşması adına, acente ağını genişletmek adına bir takım çalışmalar da yapmaktadır. Ödenmiş sermayesi ülkemizde 350 milyon Tl olarak kayıtlarda görülmektedir.

Mapfre Sigortanın 2013 yılı itibari ile 12 adet bölge müdürlüğü bulunmaktadır. Mapfre zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi almak isteyen adayların internet sayfamızdaki forma bilgilerini yazarak, bize göndermeleri gerekmektedir. Form bize ulaştıktan sonra uzman sigorta danışmanları sizlere Mapfre zorunlu trafik sigortası fiyat teklifini iletecektir. Bunun yanı sıra en az 2 sigorta şirketinin daha teklifi iletecek ve seçim yapmanızda size yol gösterecektir. Sizin için en uygun ve mantıklı olan şirketi seçtikten sonra, gerekli işlemler için danışmanınız size yol gösterecektir.

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Mapfre Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir