Koç Allianz Trafik Sigortası Fiyatları

Koç Allianz Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Hakkında

Koc-AllianzAllianz sigorta şirketi Türkiye dahil 70 ülkede faaliyet gösteren, 180 binden fazla çalışanı olan ve 75 milyonun üzerinde müşteriye sahip bir kurumdur. Bankacılık ve varlık yönetimi hizmeti de sunmaktadır. Allianz dünya üzerindeki en büyük 20 sigorta şirketinden bir tanesidir. Koç Allianz zorunlu trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizdeki sol yanda bulunan Sigorta Teklifi Al formunu doldurarak bize iletmeniz gerekmektedir. Gelen bilgileriniz ışığında sizlere telefon ile dönüş yapılacak ve araç bilgileriniz alınacaktır. Hemen ardından ise size Koç Allianz ve diğer uygun sigorta şirketlerinin fiyat teklifleri sunulacak ve karşılıklı müzakere ile en faydalı sigortayı seçip, işlemleriniz neticeye kavuşturulacaktır. Bütün bu işlemleri sadece telefon üzerinden yapıp, ödemenizi kredi kartı ya da banka havalesi ile yapabileceksiniz. Üstelik poliçeniz direk olarak sizin iletmiş olduğunuz adrese iletilecektir. Bunun için ise herhangi bir masraf ödemenize gerek yoktur.

Allianz Avrupa’nın en önde gelen sigorta şirketlerinden birisidir. Ülkemizde Koç ile işbirliği yaparak büyüme ivmesini geliştirme yoluna gitmiştir. Koç Allianz zorunlu trafik sigortası fiyatlarıdiğer firmalara göre bazı durumlarda uygun olurken, bazı durumlarda daha pahalı olabilmektedir. Bunu net olarak görebilmek için her araç sahibinin bir teklif alarak, diğer şirketler ile kıyaslama yapması gerekmektedir. Kimi sigorta şirketleri bazı risk primlerini daha pahalı şekilde fiyatlarına yansıtırken, bazı sigorta şirketleri ise bunu daha az şekilde son kullanıcı fiyatlarına yansıtmaktadır. Ayrıca firmanın büyüklüğü ve güven unsuru da araç sahiplerinin gözünde önem arz etmektedir.

Tüm dünya çapında oldu gibi Türkiye genelinde de büyümeyi ve karlı bir operasyon yürütmeyi hedeflemektedir. Koç Allianz zorunlu trafik sigortası fiyatları itibari ile diğer şirketler ile kıyasıya bir rekabete girişmekte ve sürekli olarak büyümeyi arzu etmektedir. Bu bağlamda müşteri hizmetlerine de yatırım yaparak, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı düşünmektedir. Zorunlu trafik sigortası fiyatları %100 tek belirleyici olmasa bile, çok büyük bir etkende araç sahiplerinin önceliğini oluşturmaktadır.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Koç Allianz Trafik Sigortası Fiyatları” için 2 yorum

    1. Motorsiklet Trafik sigortası fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu yüzden fiyat teklif formunu kullanarak fiyat alınız. en uygun sigorta fiyatına ulaşacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir