Hür Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Hür Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Hur_imgHurSigorta2Hür Sigorta 1996 yılından beri sigortacılık hizmetlerinde bulunmaktadır. Misyonunda en iyi hizmeti, en geniş ürün yelpazesini, en ucuz fiyatı müşterilerine sunmak ibareleri yer almaktadır. Hür sigorta zorunlu trafik sigortası hizmetinde de bilinen sigorta şirketlerinden bir tanesidir. Hür sigorta bireysel müşteri hizmetlerinde iyi derecede donanımlı olup, bu donanımını asla yeterli görmeyerek, müşterilerine her zaman daha kaliteli hizmet vermek için çabalamaktadır. Hür sigorta zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi verirken bu belirtilen bütün kıstaslara riayet etmektedir. Amaç en ucuza müşteriye ürününü sunarak, ona en kaliteli hizmeti vermektir. Bu sayede memnun kalan müşteri ile bir bağ kurarak, bu bağın uzun yıllar esnemeden, sağlamlaşarak güçlenmesini planlamaktadır.

Hür sigorta zorunlu trafik sigortası poliçelerinin yanı sıra diğer bir çok sigorta alanında da hizmet vermektedir. Hür sigorta her sigorta hizmeti için sorun yaşayan ya da yaşamayan her müşterisinin kendisine rahatlıkla ulaşabileceğiz bir ortam sağlamaktadır. İster telefon ile ister elektronik posta ile, her an Hür sigorta yetkililerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hür sigorta zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi almak isteyen araç sahipleri, sitemizdeki sigorta fiyat teklifi al formuna bilgilerini eksiksiz bir biçimde girerek, formu bize göndermelidirler. Form sistem üzerinden sigorta danışmanlarımızın önüne düşmekte en kısa zamanda size telefon ile ulaşmaya çalışmaktadırlar. Yapılan telefon görüşmesi sonrası sizin için en ucuz olacak teklifler değerlendirmenize sunulmaktadır. Sorularınıza en yetkin şekilde cevaplar veren sigorta danışmanlarımız, gerek Hür sigorta zorunlu trafik sigortası gerekse diğer firmalar üzerinden uygun gördüğünüzün poliçesinin kesilmesinde sizlere yardımcı olacaklardır. Kesilen poliçe ise ücretsiz olarak ileteceğiniz adrese gönderilecektir.

Hür sigorta şirketinin; Ankara, İzmir, Marmara, Adana, Antalya bölge müdürlükleri, Kayseri ve Afyon bölge temsilcilikleri bulunmaktadır. Hür sigorta zorunlu trafik sigortası yaptırmak isteyen kişileri ilgili acentelere yönlendirerek, onlar üzerinden poliçelerin kesilmesine ön ayak olmaktadır.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir