Hdi Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Hdi Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

hdi-trafik-sigortasiHdi sigorta 1903 yılı içerisinde Talanx AG adlı gruba bağlı olarak Almanyada kurulmuş bir şirkettir. Talanx AG adlı şirketin ana faaliyet başlıkları sigortacılık ve finansal hizmetler olarak göze çarpmaktadır. Talanx AG grubu, Almanya içerisindeki en büyük 3. sigorta şirketi konumunda çalışmalarına devam etmektedir. Ülkemiz içerisinde Hdi sigorta zorunlu trafik sigorta fiyatları bakımından diğer büyük sigorta şirketleri ile rekabet edebilecek durumdadır. Arkasında bulunun güçlü şirket grubunun desteği ile bu rekabette fiyat konusunda diğer şirketlerden geriye düşmemektedir. Talanx AG şu anda hali hazırda 150 ülkede çalışmalarını devam ettiren çok büyük bir gruptur.

2005 yılı itibari ile sigorta primi üretimi yaklaşık olarak 20 milyar dolar olan Talanx AG grubu gün geçtikçe gücüne güç katmaktadır. Hdi Sigortanın 2006 yılı itibariyle 413 adet acentesi ve 136 kişilik çalışan kadrosu bulunmaktadır. Ankara, Bursa, Adana, Trabzon, Antalya, Kayseri ve İzmir’de bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Hdi Sigortanın dünya genelinde 10 bine yakın çalışan kadrosu bulunmaktadır. Hdi zorunlu trafik sigortası fiyatları hakkında aracınıza fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken, sol tarafta bulunan iletişim formunu doldurarak bize göndermeniz. Formdaki bilgiler bize ulaşır ulaşmaz, çok kısa bir sürede sigorta danışmanımız size arayarak Hdi zorunlu trafik sigortası fiyatlarını ve diğer sigorta şirketlerinin aracınızla ilgili sigorta tekliflerini iletecektir. Bunun ardından sizinle beraber en makul olacak teklifi değerlendirip, poliçenizi kesmek adına sizlere yardımcı olacaktır.

Hdi sigorta Brezilya, Avusturya, İspanya, İtalya, Hollanda, Polonya, Türkiye gibi bir çok ülkede faaliyet göstermektedir. Hdi sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları için diğer büyük Türk grup şirketleri ile kıyasıya bir rekabet halindedir. Zorunlu trafik sigortası fiyatları genellikle ucuz fiyatı verenin poliçeyi kestiği bir duruma geldiği için, bu konuda fiyat rekabeti şirketlerin toplam prim üretimleri için olmazsa olmazdır.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Hdi Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları” için 4 yorum

    1. Merhaba fatih bey, tüm sigorta firmalarından sizin için en uygun fiyatı biz araştırıyoruz. Bunun için teklif al formunu kullanarak bilgilerinizi bize iletiniz, en kısa sürede sizi arayıp bilgilendireceğiz.

    1. Aracınız için sigorta teklifi almak istiyorsanız üst kısımlarda bulunan teklif al butonlarını kullanarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir