Güneş Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Güneş Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Hesaplama

gunes-sigortaGüneş Sigorta merkezi İstanbul Esentepede bulunan ve sektörün köklü firmalarından bir tanesidir. 2013 yılı itibari ile hali hazırda 10 adet şube müdürlüğü, 3 tane temsilciliği ve 2600 civarında satış kanalı bulunan şirket ülkemizde yerleşik bir yapıya sahiptir. Güneş sigorta zorunlu trafik sigortası dahil bir çok alanda yaklaşık 56 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir. Müşterilerinin gözünde eski ve köklü aynı zamanda güvenilir bir sigorta şirketi olarak tanınmıştır. Bunların yanı sıra Güneş Sigorta altyapısını sürekli olarak güncel teknolojiler ile destekleyen bir yapıdadır. Müşterilerine güven odaklı bir yaklaşım benimseyerek sigortacılık hizmeti vermektedir. Yaklaşımları ise tamamen çözüm ve fayda odaklıdır.

Güneş Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyatları hesaplama işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız, web sayfamızdaki iletişim formuna bilgilerinizi girmeniz ve bu formu bizlere göndermeniz gerekmektedir. Bu form bize ulaşır ulaşmaz, sigorta konusunda uzman olan danışmanlarımız sizi telefon ile arayarak, uygun olabilecek zorunlu trafik sigortası fiyatlarını sizlerle paylaşacaktır. Burada amaç sizlerin en ucuza en kaliteli ve güvenli hizmeti almanızı sağlamaktır. Bunun için gerekli fiyat bilgisini ve şirket bilgilerini size ileterek, karar aşamasında sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Soracağınız sorular en kısa sürede cevaplanacak ve istemeniz durumunda poliçeniz dakikalar içerisinde hazırlanarak, herhangi bir bedel kargo bedeli alınmadan, direk olarak adresinize teslim edilecektir.

Güneş sigorta zorunlu trafik sigortasına ek olarak bir çok farklı alanda da sigortacılık hizmetlerini sürdürmektedir. Güneş Sigorta ISO 9001 belgesini 2008 yılında, ISO 10002 belgesini ise 2004 yılında almış ve bunların yanı sıra Müşteri Şikayetleri Yönetim Belgesini de almaya hak kazanmıştır. Hissedarları arasında Vakıfbank ve Fransız sigorta şirketi Groupama da bulunmaktadır. Groupma’nın şirket üzerinde %30 oranında hissesi bulunmaktadır.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Güneş Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları” için 4 yorum

  1. sigortamın son ayı buyüzden 3 adet adıma kayıtlı kazam varsiden eniyi bilgiyi istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir