Groupama Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Groupama Zorunlu Trafik Sigortası

Groupama-SigortaGroupama Sigorta ilk olarak 1959 yılında ticari faaliyetine başlayan Başak Sigorta ünvanı ile başlayan şirketin devamıdır. İlk faaliyetlerinin başlaması Ziraat Bankası çatısı altında olmuştur. 2006 yılında Avrupanın önde gelen sigorta şirketi olan Groupama şirketine %56 lık bir hisse satışı ile satılan Başak Sigorta, ismine bu tarihten sonra Groupama Sigorta denilerek faaliyetlerine devam etmektedir. Merkezi İstanbul Maslak’ta bulunan Groupama zorunlu trafik sigortası alanında da faaliyet vermektedir. Öncelikli olarak fiyat ve kalite ikilisine eşit şekilde odaklanan şirket müşteri sayısını artırmak için çalışmalar yapmaktadır. Başak Sigortanın devrinden sonra Groupama Sigortave Groupama Emeklilik olarak iki farklı şirket ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Groupama Sigorta zorunlu trafik sigortası ve diğer alanlarda da faaliyet göstermektedir. Özellikle bireysel emeklilik alanında lider sigorta şirketidir. Groupama ismi ile faaliyete geçtikten ilk 5 sene sonra ciddi anlamda büyüme gösteren şirket, elementer sigortada ilk 5 içerisinde yer almaktadır. Sürdürülebilir bir güve sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Sigorta şirketleri arasında en çok güvenilen, en çok sevilen ve tercih edilen şirketler arasında yer almaktadır. Hedefleri arasında sürekli olarak acente ağını geliştirerek, daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak vardır. Ancak artan müşteri sayısına rağmen, müşteri memnuniyetini ihmal etmemeyi isteyen şirket, düzenli bir büyüme ivmesi yakalamak istemektedir. Groupma Sigortanın ülkemizde yerleşmiş ve iyi olan bir algısı bulunmaktadır.

Groupama sigortadan zorunlu trafik sigortası hizmeti almak isteyen kişilerin, sigorta teklifi al kısmındaki bilgilerini doldurarak, bizlere iletmesi gerekmektedir. Bu bilgiler bizim tarafımıza  ulaştığında, sizlere en kısa sürede dönüş yapılacak ve Groupama sigorta ve diğer sigorta şirketlerinin aracınızla ilgili trafik sigortası teklifleri size iletilecektir. Bunun ardından yapacağınız değerlendirme ile, poliçeniz kesilerek belirtmiş olduğunuz adrese ücretsiz olarak gönderilecektir.

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Groupama Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir