Ergo Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Zorunlu Trafik Sigortası Ergo Sigorta

ergo_sigortaSigortalatmak başka Ergo’latmak başka reklam sloganı ile adından sıkça söz ettiren şirket zorunlu trafik sigortası alanında öncü olan şirketlerden bir tanesidir. Ergo sigorta zorunlu trafik sigortası haricinde, sağlık, tarım, nakliyat, hayat, kasko gibi bir çok alanda sigorta hizmeti vermeye devam etmektedir. Ortalama 1500 civarında çalışan personele sahip olan Ergo Sigorta, sigortacılık sistemimizin önde gelen firmalarından bir tanesidir. Özellikle zorunlu trafik sigortası için vermiş olduğu uygun fiyatlar ile müşterilerinin gözünde ayrı bir konumda bulunmaktadır. Diğer sigorta alanlarında kişiye özel çözümler üreterek, müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu sürekli kılmak hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ergo Sigorta genel itibari ile, 144 milyon tutarındaki sermayesi ve 700 milyon civarındaki senelik sigorta primi üretimi ile sektörde saygın bir konumda bulunmaktadır. Bu geniş ürün portföyünde ilerleyen zamanlarda ise genişlemeler de olabilir. Ergo Sigorta zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi almak isteyenlerin internet sayfamızdaki formu doldurması yeterli olacaktır. Form bizlere ulaşır ulaşmaz, konusunda uzman olan sigorta danışmanlarımız size telefon ile ulaşmaya çalışacak ve zorunlu trafik sigortası Ergo Sigorta fiyat teklifinizi iletecek, bunun yanı sıra karşılaştırma yapabilmeniz için en az 2 farklı sigorta şirketinin de teklifini sizinle paylaşacaktır. Daha sonra yapacağınız fiyat kıyaslaması ile en ucuz ve kaliteli zorunlu trafik sigortası poliçenizi çok rahat bir şekilde elde edebileceksiniz. Bu konuda ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ergo sigorta zorunlu trafik sigortası ve kasko alanında iyi bir konumdadır. Yaklaşık 13 tane bölge müdürlüğü olan Ergo Sigorta, ülkemizde bir çok hastane, tanı ve tedavi merkezi ile anlaşmalıdır. Bütün bunların yanı sıra ise, ortalama 1100 civarında oto servisi ile de anlaşmalıdır ve sigorta sahiplerini rahatça anlaşmalı olduğu kurumlara yönlendirmektedir. Ergo Sigortanın esas misyonu her türlü koşulda müşterilerinin yanıda yer almak ve onlara kayıtsız destek vermektir.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Ergo Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları” için 5 yorum

  1. benım yenı aldıgım 100 cc cup 2012 model yarı otomatık dort vıtes motoruma sızden fıyat policesı ıstemekdeyım ve sıgorta yaptırmam lazım cunku yenı aldım motoru daha plakası bıle cıkmadı

    1. Merhaba ali bey, sigorta fiyat teklifi al görsellerimize tıklayarak Aracınız için tüm sigorta şirketlerinden tek seferde sigorta fiyatı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir