Demir Hayat Trafik Sigortası Fiyatları

Demir Hayat Zorunlu Trafik Sigortası

demir-trafik-sigortasiDemir Hayat sigorta şirketinin bağlı olduğu ana kurumun ismi Merkez Proje ve Danışmanlık A.Ş. dir. Demir Hayat Sigorta A.Ş kuruluşu için gerekli olacak çalışmalara 1993 yılı içerisinde Aralık ayında başlamış olup, 1995 yılında resmi olarak gerekli işlemleri tamamlamıştır. Şu anda hali hazırda Demir Hayat sigorta zorunlu trafik sigortası hizmeti vermemektedir. Öncü olduğu alanlar, sağlık ve yaşam sigortasıdır. Bu alanlar özelinde başarılı çalışmaları bulunmaktadır. Eğer Demir Hayat sigorta şirketinin dışında kalan şirketlerden zorunlu trafik sigortası fiyatları teklifi almak istiyor iseniz, sitenin hemen solunda bulunan ilgili iletişim formunu doldurarak, fiyat teklifi al butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bize bilgileriniz ulaştıktan çok kısa bir süre sonra size dönüş yaparak, gerekli fiyatları en kısa sürede ileteceğiz.Zorunlu trafik sigortasını en ucuz fiyatla en doğru sigorta şirketinden almanız için sizlere ücretsiz danışmanlık yapacağız.

Demir Hayat sigorta şirketi bir takım denetimlere tabi tutularak bir takım kalite belgeleri almıştır. Bunlardan en önemlisi TWTUV adlı bir Alman şirketinin yaptığı denetimdir. Bu denetimin ardından ISO 9001 Kalite ve Güvence Belgesini alan ilk sigorta şirketi olarak kayıtlara geçmiştir. Bu belge ile diğer sigorta şirketlerine örnek olarak, sektörün öncü kuruluşları arasında kendine yer bulmuştur. Demir Hayat sigorta zorunlu trafik sigortası sektörüne gireceğine dair yakın zamanda bir işaret göstermemiştir. Tahminimiz karlı ve uzman olduğu alanlarda ilerleyeceği ve zorunlu trafik sigortası işine bir süre daha girmeyeceği yönündedir.

Demir Hayat sigorta şirketi zorunlu trafik sigortası alanında faaliyette bulunmamasına rağmen, tıbbi danışmanlık ve sağlık sigortası alanında uzmanlaşmıştır. Bu bağlamda bir çağrı merkezi oluşturan firma, müşterilerine bu çağrı merkezi üzerinden kesintisiz hizmet vermektedir. Özellikle hayat sigortası alanında ülkemizde öncü bir kimlik edinmiştir. Kadınların vefat yaşının erkeklerden daha fazla olması sebebiyle, kadınların hayat sigortası primlerini daha düşük tutarda ödemesi uygulamasını başlatarak, bu alanda sigorta şirketlerine öncülük etmiş ve Avrupalı sigorta şirketlerinin izinden gittiğini gözler önüne sermiştir.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir