BNP Paribas Cardif Trafik Sigortası Fiyatları

BNP Paribas Cardif ve Zorunlu Trafik Sigortası

Bnp Paribas Cardif şirketi şu anki faaliyetleri içerisinde zorunlu trafik sigortası işlemleri yapmamaktadır. Şu anda hali hazırda hizmet verdikleri sigorta alanlar; bireysel kredi koruma ve hayat sigortasıdır. Daha çok bankacılık ürünleri ile daha rahat pazarlaması yapılabilen bu sigorta türleri ile yoluna devam etmektedir. Bileceğiniz gibi BNP Paribas Cardif şirketi esas olarak bankacılık faaliyetleri sürdürmektedir. BNP Paribas Cardif sigortacılık işlemlerine 2008 yılında başlamış ve Türk müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. 2010 yılı itibari ile müşterilerine bireysel emeklilik ürünlerinin de satışını yapmaya başlamıştır. Bnp Paribas Cardif zorunlu trafik sigortası alanında ise kısa vadede herhangi bir aksiyon almayı planlamamaktadır.

Bnp Paribas Cardif geçmiş yıllardaki bankacılık tecrübesi ve bu bankacılık sektöründe hali hazırda elinde tuttuğu müşteri portföyü ile, emeklilik ve hayat sigortası işinde ciddi oranda başarı yakalamıştır. Sahip olduğu uluslar arası vizyon ve geniş ürün yelpazesini iyi fiyatla birleştiren şirket, müşterilerinin yüzünü güldürerek, hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Bnp Paribas Cardif zorunlu trafik sigortası hizmeti vermemiş olmasına rağmen internet sitemiz üzerinden diğer sigorta şirketleri için zorunlu trafik sigortası teklifi alabilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken işlem son derece basit. Sitemizde yer alan forma iletişim bilgilerinizi girerek, bize iletmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında ise hemen sigorta danışmanlarımız size telefon ile dönüş yapacak ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreteceklerdir.

Bnp Paribas Cardif şirketinin genel merkezi ve müdürlüğü İstanbul’da yer almaktadır. İstanbul ili içerisinde 5 adet, Antalya 1, Ankara 1, İzmir 1, Adana 1, G. Antep 1, Trabzon 1, Bursa 1 adet olmak üzere bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra direk satış ekibi ve 70 civarındaki acentesi ile ürünlerinin satışını yoğun biçimde sürdürmektedir. TEB ile yaptıkları anlaşma neticesinde ise 500 e yakın TEB şubesinde BNP Paribas Cardif sigortası ürünleri müşterilere sunulmaktadır.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir