Axa Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Axa Oyak Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Hesaplama

axa-sigortaAxa Oyak Sigorta şirketinin bağlı olduğu grup Axa grubudur. Axa Grup dünya üzerindeki en büyük 3 sigorta şirketinden bir tanesidir. Senelik olarak 90 milyon avro cirosu olan şirket, toplam 48 ülkede faaliyet göstererek, senelik olarak 3,6 milyar avro faaliyet karı elde etmektedir. Ülkemizde de hizmet veren Axa Sigorta Oyak zorunlu trafik sigortası fiyatları hesaplama işlemlerinde indirimli kriterleri göze alarak, müşterilerine her zaman en iyi fiyatı vermeye odaklanmaktadır. Axa Oyak sigorta Türkiye’de en faaliyetlerine devam eden en büyük sigorta şirketlerinin başında yer almaktadır.

Axa Oyak sigorta zorunlu trafik sigortası fiyat hesaplama işlemlerini 9 bölge müdürlüğü, 2 bölge temsilciliği ve Kıbrıs bölge temsilciliği ile yürüterek, fiyat ve kalite eksenine kurulmuş bir hizmet anlayışı ile yürütmektedir. 2010 yılında bütün sigortacılık faaliyetlerinde %13 lere yaklaşan bir pazar payına sahip olan şirket bu alanda zirveye oynamaktadır. Sadece zorunlu trafik sigortası işlemlerinde değil, sağlık, kaza, yangın, kasko gibi sigortacılık işlemlerinde de Türkiye’de zirvede bulunan şirketlerden bir tanesidir. Axa Oyak zorunlu trafik sigortası birimlerinin yaptırdığı anketlere göre müşteri memnuniyeti oranı %88 lerde çıkmıştır. Bu rakam Türkiye şartlarına göre oldukça başarılı kabul edilebilecek bir rakamdır.

Bunların yanı sıra Axa Oyak sigorta 2008 yılı içerisinde sigorta şirketleri arasında en çok kurumsal vergi ödeyen şirket olmuştur. Bunun yanı sıra yine aynı yıl Türkiye’nin en büyük ilk 500 şirketi sıralamasında 36. sırada yer alarak, büyük bir başarıya imza atmıştır. Bütün bu başarılar Axa Oyak zorunlu sigortası fiyatları hesaplama sonrası fiyat verme sırasında, verilen ucuz fiyatlara da yansımaktadır. Verilen ucuz trafik sigortası fiyatları, kişilerin Axa Oyak zorunlu trafik sigortası ile araçlarını sigorta yaptırmasına sebep olmaktadır.

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Axa Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları” için 3 yorum

    1. Merhaba, Axa trafik sigortası fiyatlarını alabilmek için üst kısımdaki fiyat teklifi al kısmın kullanmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir