Aviva Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Aviva Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

<aviva-sigortaAviva zorunlu trafik sigortası hizmeti veren sektörün lokomotif şirketlerinden bir tanesidir. Ülkemizde ciddi anlamda ilgi gören ve müşterilerine son derece uygun fiyatlar verip, müşteri memnuniyeti anlamında ciddi çalışmalar yapmaktadır. Aviva sigorta şirketi yurt dışı merkezli bir firma olup esas ismi Aviva PLC’dir. Aviva sigorta şirketi ilk olarak 1988 yılında faaliyetlerine başlamış ve bu başlangıçta hayat sigortasını ilgilendiği alanların dışında tutmuştur. Aviva Sigorta şirketi kuruluşunun 5. yılında ilk on şirket arasında kendisine yer edinmiştir. Ek olarak Aviva zorunlu trafik sigortası fiyatları diğer bir çok sigorta şirketine kıyasla daha uygundur. Bunun için müşterilerin en çok rağbet gösterdiği şirketlerin başında gelmektedir.

Aviva sigorta zorunlu trafik sigortası olarak öncelikli olarak ticari faaliyette bulunan firmaları müşteri olarak hedeflemektedir. Özellikle eğildiği bu kesimin sigorta ihtiyaçlarını ve diğer gereksinimlerini cevaplamak üzere hizmetlerine yön vermektedir. Aviva zorunlu trafik sigortası fiyatlarını hesaplarken, riskin sorumluluğunu kendisi taşıdığı için, riskin özelliğine ve türüne göre özel olarak hesaplanmış fiyatlar ve teminatlar sunmaktadır. Aviva Sigortanın genel merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Bölge müdürlüklerine bağlı olan yaklaşık 520 civarında acentesi ile oldukça güçlü ve büyük bir sigorta şirketidir. Bir takım bankaların 500’e yakın şube kanalını kullanarak, gelişmiş bir satış pazarlama ağı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Aviva trafik sigortası fiyatları hakkında bilgi edinmek, diğer sigorta şirketleri ile beraber fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken basit işlem, bu sayfadaki forma gerekli bilgileri yazarak, bize göndermenizdir. Daha sonra ilgili birimdeki uzmanlar size telefon ile dönüş yaparak, en ekonomik olacak sigorta şirketleri için tekliflerini sizinle paylaşacaklardır. Size gerekli danışmanlığı ücretsiz yaparak, en uygun sigortayı seçerek, zorunlu trafik sigortanızı yapmanıza yardımcı olacaklardır.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir