Anadolu Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları


Anadolu Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Fiyat Hesaplama

Bildiğiniz gibi Anadolu Sigorta bir İş Bankası şirketi olup, köklü bir sigorta şirketidir. Şirketimiz bünyesinde teklif alabileceğiniz sigorta şirketlerinden birisi olan Anadolu Sigorta her sene yüz binlerce aracın trafik sigortası işlemlerine aracılık etmekte ve araç sahiplerine uygun fiyatlar sunmaktadır. İş Bankası gibi büyük bir kurumu arkasına alan Anadolu Sigorta bu gücünü araç sahiplerine uygun fiyat vermekte kullanmaktadır. Anadolu Sigorta, en büyük 5 sigorta şirketi sıralamasının içerisinde yer almaktadır. Bu bağlamda verdiği tekliflerde, bir çok sigorta şirketinden daha uygun fiyat politikası izleyebilmektedir. Ayrıca en güvenilir sigorta şirketlerinden de birisidir.

anadolu-sigorta

Anadolu Sigorta diğer sigorta şirketleri gibi zorunlu trafik sigortası fiyat hesaplama işlemi için belirli kriterleri kendisine baz almaktadır. Sorgulama işlemi için aracın plakası, bağlı olduğu il, bağlı olduğu ilçe bilgileri kullanıcıdan istenerek, asgari ve azami tutarlar araç sahibine sunulmaktadır. Ancak daha ayrıntılı fiyat sorgulama işlemi yapabilmek adına, TC Kimlik numarası ve aracın ruhsatında yer alan seri numarası bilgisi öğrenilmelidir. Daha sonra Anadolu Sigorta Merkezi Teklif sistemine girilen bu bilgiler ışığında, bir fiyat belirlenmekte ve bu fiyat bilgisi acenteler üzerinden araç sahiplerine iletilmektedir. Belirleyici kriterler ise, aracın marka ve modeli, kayıtlı olduğu il ve ilçe ile hasarsızlık durumudur. Bunlar ışığında fiyat asgari ve azami aralıklarda değişkenlik göstermektedir.

anadolu-sigorta-hizmeti

Sizler de Anadolu Sigorta gibi büyük bir sigorta şirketinden ekonomik zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi almak istiyorsanız, sitemizin sol kısmında yer alan formu doldurmalısınız. Mesai saatleri içerisinde ise 30 dakika içerisinde size özel sigorta danışmanınız size ulaşacak ve gerekli bilgileri sizden temin ederek, yine en geç 1 saat içerisinde zorunlu trafik sigortası fiyat tekliflerini sizinle paylaşacaktır. burada sigorta danışmanlarımızın en büyük önceliği araç sahipleri için en ucuz trafik sigortası fiyat teklifini sunmalarıdır.

 

 
trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Anadolu Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir