Anadolu Hayat Emeklilik

Anadolu Hayat Emeklilik Zorunlu Trafik Sigortası

anadolu-hayat-emeklilikAnadolu Hayat Emeklilik zorunlu trafik sigortası hizmetini vermeye henüz başlamamıştır. Anadolu sigorta ile aynı gruba bağlı olan şirket, bireysel emeklilik ve hayat sigortası alanında hizmet  vermektedir. Anadolu Hayat Emeklilik zorunlu trafik sigortası alanına ileride giriş ihtimali ise yok denecek kadar azdır. Genel olarak İşbankası grubuna bağlı olan şirket trafik sigortası işlemlerini Anadolu Sigorta şirketi üzerinden yapmaktadır. 2000 yılından bu yana hizmet veren Anadolu Hayat Emeklilik Türkiye’nin ilk ve tek halka açık emeklilik şirketidir. Anadolu Hayat Emeklilik Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi olarak kayıtlara geçmiştir. İşbankası 2000 li yıllarda bu alana yatırım yaparak, bu şirketi hayata geçirmiştir.

Anadolu Hayat Emeklilik zorunlu trafik sigortası alanında hizmet verse, sadık olan müşteri kitlesinin bir bölümünü kendi bünyesi dahilinde kazanabilir. Ancak kısa süre içerisinde böyle bir gişirimin olmayacağı yetkililer tarafından iletilmektedir.  Anadolu Hayat Emeklilik sigorta şirketinin genel müdürlüğü İstanbul’da yer almaktadır. Adana, Bursa, İzmir ve 2 adet İstanbul’da olmak üzere bölge müdürlükleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak KKTC’de bir şubesi ve ayrıca satış ekibi bulunmaktadır. 250 adete yakın acentesi ile müşterilerine sigorta hizmeti ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. Anadolu Hayat Emeklilikten ziyade diğer sigorta şirketlerinden zorunlu trafik sigortası fiyat teklifinizi almanız için tek yapmanız gereken, bulunduğunuz sayfadaki forma bilgilerinizi yazıp, bize göndermek.

Bilgileriniz bize ulaşır ulaşmaz, sigorta uzmanı danışmanlarımız bütün sigorta şirketlerine araç bilgilerinizi yönlendirecek ve sizin için teklifleri toplamaya başlayacaktır Daha sonra gelen bilgiler ışığında bir ön eleme yaparak, sizler için en uygun olan sigorta şirketlerini ve ücretlerini paylaşacak. Sizlere yapacağı yönlendirmeler ve sorularınıza vereceği cevaplar ile yardımcı olmaya çalışacaktır. Sonunda ise nihai karar vermeniz adına, size gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır. Anadolu Hayat Emeklilik zorun trafik sigortası işi yapmamasına rağmen Türkiye’nin en saygın sigorta şirketlerinden bir tanesi olarak hafızalardaki yerini korumaktadır.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir