Aksigorta Trafik Sigortasi Fiyatları

Aksigorta Zorunlu Trafik Sigortası

aksigorta-trafik-sigortasiAksigorta zorunlu trafik sigortası hizmeti veren firmalardan en önde gelenlerinden bir tanesidir. 1960 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlayan Aksigorta, öz kaynakları ve bağlı bulunduğu grup itibari ile, oldukça güçlü ve büyük bir sigorta şirketidir. Genel müdürlük ve yönetim binası İstanbul’da olan Aksigorta şirketi ulaştığı büyüklük itibari ile bir çok sigorta şirketini imrendirmektedir. Kurumsal ve bireysel müşterilerine acenteleri aracılığı ile de en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Bağlı bulunduğu grubun diğer şirketi olan Akbank ile satış ve pazarlama faaliyetlerini çok daha güçlü bir şekilde devam ettirmekte ve var olan müşteri sayısını artırma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Aksigorta şirketi 2013 yılı itibari ile 37 broker, 665 adet Akbank şubesi ve 1063 kendisine bağlı acente ile satış hizmetini sürdürmektedir. Bu devasa rakamlara ulaşmak Aksigorta için çok zor olmasa da belirli bir birikim ile olacağını bizlere ispatlamıştır. Özellikle kurdukları çağrı merkezi ile müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet vererek, güven odaklı bir büyüme stratejisi izlemektedir. Müşteri memnuniyeti ise her zaman ilk öncelikleri olmuştur. Aksigorta zorunlu trafik sigortası fiyat hesaplama ve fiyat teklifi almak için, sitemizin sol kısmında bulunan forma iletişim bilgilerinizi yazarak bize iletmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler bize ulaşır ulaşmaz, en kısa sürede sigorta danışmanımız sizinle bağlantıya geçecek ve size bütün sigorta fiyatlarını iletecektir. Burada esas olan sizlerin en iyi hizmeti en ucuz fiyata almasını sağlamaktır.

Aksigorta zorunlu trafik sigortası yaptığı ve bünyesindeki diğer sigorta sahiplerini düzenli olarak dış aramalarla, memnuniyet anketleri uygulayarak gözlemlemekte ve buna istinaden verdiği hizmet kalitesini artırmaya odaklanmaktadır. Bunların yanı sıra Aksigorta %38 lik bir oranla halka açık bir şirket olup, hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında işlem görmektedir.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir