Acıbadem Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Zorunlu Trafik Sigortanız Acıbadem Sigorta ile Çok Ekonomik

acibadem-sigorta-trafik-sigortasiAcıbadem sigorta 2004 yılı itibari ile sigortacılık sektörüne giriş yapmış bir firmadır. Yapmış olduğu sigortalardaki teminat bedelleri, kaliteli hizmet anlayışı ile kısa sürede belirli bir kitleye hitap etmeyi başarmıştır. Genel itibari ile zorunlu trafik sigortası fiyatları için çok ekonomik fiyat vermeyen Acıbadem Sigorta, yaratmış olduğu marka algısı ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Acıbadem Sigorta fiyattan çok kaliteyi hedefleyerek, müşteri portföyünü bu doğrultuda artırma çabasında bulunmaktadır. Genel olarak ucuz zorunlu trafik sigortası isteyen kişilerin çok da tercih etmediği bir sigorta şirketidir.

Acıbadem sigorta zorunlu trafik sigortası hizmetlerinde, 2007 yılı içerisinde %50 hissesini satın aldığı Abraaj Grup ile daha kaliteli bir hizmet anlayışına bürünmüş ve fiyat politikası anlamında orta grup tüketicilere de hitap etmeye başlamıştır. 2013 yılı itibari ile Türkiye genelinde 220 acentesi bulunan şirket, hızlı ve kaliteli sigortacılık anlayışı ile büyümesini artırarak devam ettirmek istemektedir. Eğer Acıbadem Sigortadan zorunlu trafik sigortası fiyat teklifi almak istiyor iseniz, sol kısımda bulunan formu doldurarak, tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. En uygun danışmanımız size 30 dakika içerisinde dönüş yaparak, gerekli yardımı gösterecek ve istediğiniz hizmeti size en uygun fiyata sunacaktır.

Acıbadem Sigorta genel olarak sağlık sektöründe sigortacılık işlemlerinde önemli mesafe kat etmiştir. Bağlı bulunduğu kaliteli hastaneler üzerinden sağlık sigorta hizmetlerini sunan sigorta şirketi, zorunlu trafik sigortası alanında da kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Kalite ve insan odaklı yaklaşımı ile yeni kitlere ulaşıp, büyümeyi hedefleyen şirketin bu vizyonu müşterilerine iyi hizmet anlayışını sunmaktadır. Şu anda bulunan 158 çalışanı ile müşterilerine en kaliteli hizmeti, en hızlı şekilde sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Başarısının arkasındaki sır olarak ise bu tanımı yapmaktadırlar.

trafik-sigortasi-hesaplama

HEMEN TEKLİF ALMAK İSTİYORSANIZ BİZE SORUN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir